Пункт за праткиPostNordRyomgård

Shell Ryomgård, Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård

Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård

Днес 06:00–20:00 Днес 06:00–20:00
Упътване

Работно време

Източник: публикуваният от куриера списък с офиси.
Понеделник 06:00–20:00
Вторник 06:00–20:00
Сряда 06:00–20:00
Четвъртък 06:00–20:00
Петък 06:00–20:00
Събота 07:00–20:00
Неделя 07:00–20:00

Адрес

Shell Ryomgård, Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård

Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård

8550 Ryomgård / ЦЕНТРАЛНА ЮТЛАНДИЯ

Накратко

Вид
Пункт за пратки
Куриер
PostNord
Пощенски код
8550

Услуги

  • Получаване на пратки

Други места наблизо

Най-близки места: PostNord

Други места наблизо

PostNord – Ryomgård (8)

Подробно

Shell Ryomgård, Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård — пункт за пратки на PostNord, Ryomgård, Централна Ютландия. Адрес: Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård.

Отворено е всеки ден; отваря не по-рано от 06:00 и затваря не по-късно от 20:00. В събота работи 07:00–20:00. Работи и в неделя. Никое друго място в Ryomgård с известно работно време не отваря по-рано в делник.

PostNord има още 7 места в Ryomgård. Намира се на около 410 м от центъра на Ryomgård.

Ако тук е затворено, най-близкият друг пункт за пратки е Shell Ryomgård (10 м). Най-близката пощенска станция е Ryomgård Postbutik (870 м). На по-малко от километър оттук има още 6 места.

Често задавани въпроси

Работи ли Shell Ryomgård, Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård в събота?

Да, в събота работи 07:00–20:00.

Работи ли Shell Ryomgård, Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård в неделя?

Да, в неделя работи 07:00–20:00.

Къде се намира Shell Ryomgård, Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård?

Адресът е Nimtoftevej 2, 8550 Ryomgård. Картата на тази страница показва пътя.

Запис

Източник: публикуваният от куриера списък с офиси

Това е независим справочник, а не официалният сайт на PostNord.

Грешни данни? Пишете ни · Контакти