Výdejní místoPostNordHadsten

OK Plus Hadsten, Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten

Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten

Dnes 05:30–22:00 Dnes 05:30–22:00
Trasa

Otevírací doba

Zdroj: seznam poboček zveřejněný dopravcem.
Pondělí 05:30–22:00
Úterý 05:30–22:00
Středa 05:30–22:00
Čtvrtek 05:30–22:00
Pátek 05:30–22:00
Sobota 07:00–22:00
Neděle 07:00–22:00

Adresa

OK Plus Hadsten, Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten

Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten

8370 Hadsten / MIDTJYLLAND

Přehled

Typ
Výdejní místo
Dopravce
PostNord
PSČ
8370

Služby

  • Výdej zásilek

Další místa v okolí

Nejbližší místa: PostNord

Další místa v okolí

Výdejní boxy do 1 km

PostNord – Hadsten (6)

O této oblasti

OK Plus Hadsten, Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten: partnerská pošta (PostNord), lokalita Hadsten, Midtjylland. Adresa: Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten.

Otevírá každý den, nejdříve od 05:30, nejpozději do 22:00. Sobota: 07:00–22:00. Otevřeno je i v neděli. Mezi 15 místy v lokalitě Hadsten se známou otevírací dobou otevírá ve všední dny nejdříve.

PostNord má v lokalitě Hadsten ještě 5 dalších míst. Centrum lokality Hadsten je odsud zhruba 640 m daleko.

Nejbližší místo stejného typu je PAKKESHOP OK PLUS VINTERSLEV, asi 10 m odsud. Nejbližší jiné služby: NÆRBOKS HADSTEN BOLIGFORENING HOVV – výdejní box, 560 m a Vognmand Jesper Hoe – pobočka dopravce, 1,4 km. Do jednoho kilometru je 1 další výdejní box.

Časté otázky

Má OK Plus Hadsten, Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten otevřeno v sobotu?

Ano, v sobotu je otevřeno 07:00–22:00.

Má OK Plus Hadsten, Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten otevřeno v neděli?

Ano, v neděli je otevřeno 07:00–22:00.

Kde se nachází OK Plus Hadsten, Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten?

Adresa: Hadbjergvej 6, 8370 Hadsten. Cestu najdete na mapě na této stránce.

Záznam

Zdroj: seznam poboček zveřejněný dopravcem

Toto je nezávislý průvodce, nikoli oficiální web společnosti PostNord.

Chybný údaj? Napište nám · Kontakt