Výdejní místoNova PoshtaЛетичів

Нова пошта Пункт №1, вул. Приколгоспна, 18

вул. Приколгоспна, 18

Dnes 08:00–18:00 Dnes 08:00–18:00
Trasa

Otevírací doba

Zdroj: seznam poboček zveřejněný dopravcem.
Pondělí 08:00–18:00
Úterý 08:00–18:00
Středa 08:00–18:00
Čtvrtek 08:00–18:00
Pátek 08:00–18:00
Sobota 09:00–18:00
Neděle 10:00–18:00

Adresa

Нова пошта Пункт №1, вул. Приколгоспна, 18

вул. Приколгоспна, 18

31520 Чапля / CHMELNYCKÁ

Přehled

Typ
Výdejní místo
Dopravce
Nova Poshta
PSČ
31520

Služby

  • Výdej zásilek
  • Podání zásilek

Další místa v okolí

Nejbližší místa: Nova Poshta

Nova Poshta – Летичів (34)

O této oblasti

Нова пошта Пункт №1, вул. Приколгоспна, 18 je výdejní místo Nova Poshta v lokalitě Летичів (Chmelnycká). Nachází se na adrese вул. Приколгоспна, 18. PSČ: 31520.

Otevírací doba: každý den, mezi 08:00 a 18:00. V sobotu je otevřeno 09:00–18:00. Otevřeno je i v neděli. Žádné jiné místo v lokalitě Летичів se známou otevírací dobou neotevírá ve všední dny dřív.

V lokalitě Летичів je ještě 33 dalších míst dopravce Nova Poshta. Do centra lokality Летичів je to asi 10 km.

Nejbližší další výdejní místo: Нова пошта Пункт №1, zhruba 3,8 km.

Časté otázky

Má Нова пошта Пункт №1, вул. Приколгоспна, 18 otevřeno v sobotu?

Ano, v sobotu je otevřeno 09:00–18:00.

Má Нова пошта Пункт №1, вул. Приколгоспна, 18 otevřeno v neděli?

Ano, v neděli je otevřeno 10:00–18:00.

Kde se nachází Нова пошта Пункт №1, вул. Приколгоспна, 18?

Adresa: вул. Приколгоспна, 18. Cestu najdete na mapě na této stránce.

Záznam

Zdroj: seznam poboček zveřejněný dopravcem

Toto je nezávislý průvodce, nikoli oficiální web společnosti Nova Poshta.

Chybný údaj? Napište nám · Kontakt