Výdejní místoNova PoshtaЯрмолинці

Нова пошта Пункт №1, вул. Перемоги (ВХ8536НН)

вул. Перемоги (ВХ8536НН)

Dnes 11:00–12:00 Dnes 11:00–12:00
Trasa

Otevírací doba

Zdroj: seznam poboček zveřejněný dopravcem.
Pondělí 11:00–12:00
Úterý 11:00–12:00
Středa 11:00–12:00
Čtvrtek 11:00–12:00
Pátek 11:00–12:00
Sobota 11:00–12:00
Neděle Zavřeno

Adresa

Нова пошта Пункт №1, вул. Перемоги (ВХ8536НН)

вул. Перемоги (ВХ8536НН)

32112 Кадиївка / CHMELNYCKÁ

Přehled

Typ
Výdejní místo
Dopravce
Nova Poshta
PSČ
32112

Služby

  • Výdej zásilek
  • Podání zásilek

Další místa v okolí

Nejbližší místa: Nova Poshta

Další místa v okolí

Nova Poshta – Ярмолинці (16)

O této oblasti

Нова пошта Пункт №1, вул. Перемоги (ВХ8536НН): výdejní místo Nova Poshta, lokalita Ярмолинці, Chmelnycká. Adresa: вул. Перемоги (ВХ8536НН). Poštovní směrovací číslo: 32112.

Otevírá 6 dní v týdnu, nejdříve od 11:00, nejpozději do 12:00. Sobota: 11:00–12:00. V neděli je zavřeno. Podle času otevření ve všední dny je v lokalitě Ярмолинці na 13. pozici mezi 14 místy se známou otevírací dobou.

Nova Poshta má v lokalitě Ярмолинці ještě 15 dalších míst. Centrum lokality Ярмолинці je odsud zhruba 4,8 km daleko.

Nejbližší místo stejného typu je Нова пошта Пункт №2, asi 3,8 km odsud.

Časté otázky

Má Нова пошта Пункт №1, вул. Перемоги (ВХ8536НН) otevřeno v sobotu?

Ano, v sobotu je otevřeno 11:00–12:00.

Má Нова пошта Пункт №1, вул. Перемоги (ВХ8536НН) otevřeno v neděli?

Ne, v neděli je zavřeno.

Kde se nachází Нова пошта Пункт №1, вул. Перемоги (ВХ8536НН)?

Adresa: вул. Перемоги (ВХ8536НН). Cestu najdete na mapě na této stránce.

Záznam

Zdroj: seznam poboček zveřejněný dopravcem

Toto je nezávislý průvodce, nikoli oficiální web společnosti Nova Poshta.

Chybný údaj? Napište nám · Kontakt