PakkeshopDHLVic

DHL Pakkeshop, Carrer Reus

Carrer Reus 10, 08500 Vic

I dag 09:00–18:45 I dag 09:00–18:45
Rute Ring

Åbningstider

Kilde: OpenStreetMap (node 3245408761) · Oplysningerne blev sidst redigeret 11. februar 2024.
Mandag 09:00–18:45
Tirsdag 09:00–18:45
Onsdag 09:00–18:45
Torsdag 09:00–18:45
Fredag 09:00–18:45
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Adresse

DHL Pakkeshop, Carrer Reus

Carrer Reus 10

08500 Vic / CATALUÑA

Kort fortalt

Type
Pakkeshop
Fragtfirma
DHL
Telefon
+34 938 86 36 10
Hjemmeside
dhl.com
Postnummer
08500

Tjenester

  • Afhentning af pakker
  • Indlevering af pakker

Andre steder i nærheden

DHL i nærheden

Andre steder i nærheden

DHL i Vic (4)

Om området

DHL Pakkeshop, Carrer Reus er en pakkeshop i Vic, Cataluña. Adresse: Carrer Reus 10, 08500 Vic.

Åbningstiderne dækker 5 dage om ugen, mellem kl. 09:00 og 18:45. Der er lukket i weekenden. 12 af de 40 steder i Vic med kendte åbningstider åbner tidligere på hverdage.

Der er 3 steder mere fra DHL i Vic. Der er omkring 2,3 km til centrum af Vic.

Nærmeste anden pakkeshop er FedEx OnSite – Isern Electro, cirka 1,1 km væk. Nærmeste pakkeboks er Citypaq Tienda Isern (1 km) og nærmeste posthus er Ausa Express (1,6 km).

Et telefonnummer er registreret og står på denne side.

Ofte stillede spørgsmål

Har DHL Pakkeshop, Carrer Reus åbent lørdag?

Nej, lørdag er der lukket.

Har DHL Pakkeshop, Carrer Reus åbent søndag?

Nej, søndag er der lukket.

Hvad er telefonnummeret til DHL Pakkeshop, Carrer Reus?

Det registrerede telefonnummer er +34 938 86 36 10.

Hvor ligger DHL Pakkeshop, Carrer Reus?

Adressen er Carrer Reus 10, 08500 Vic. Brug kortet på siden til at finde vej.

Oplysninger

Kilde: OpenStreetMap (node 3245408761) · Oplysningerne blev sidst redigeret 11. februar 2024

Dette er en uafhængig guide og ikke den officielle hjemmeside for DHL.

Er noget forkert? Sig til · Redigér i OpenStreetMap · Kontakt