PakkeshopDPDEberstein

Daniel Electronics, STEIRER STRAßE 2

STEIRER STRAßE 2

I dag 08:00–14:00 I dag 08:00–14:00
Rute

Åbningstider

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder.
Mandag 08:00–14:00
Tirsdag 08:00–14:00
Onsdag 08:00–14:00
Torsdag 08:00–14:00
Fredag 08:00–14:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Adresse

Daniel Electronics, STEIRER STRAßE 2

STEIRER STRAßE 2

9372 EBERSTEIN / KÄRNTEN

Kort fortalt

Type
Pakkeshop
Fragtfirma
DPD
Postnummer
9372

Tjenester

  • Afhentning af pakker
  • Indlevering af pakker
  • Returpakker modtages

Andre steder i nærheden

Andre steder i nærheden

Alle steder i Eberstein (4)

Om området

Daniel Electronics, STEIRER STRAßE 2 er en DPD-pakkeshop i Eberstein, Kärnten. Adressen er STEIRER STRAßE 2. Postnummer: 9372.

Åbningstiderne dækker 5 dage om ugen, mellem kl. 08:00 og 14:00. Der er lukket i weekenden. Intet andet sted i Eberstein med kendte åbningstider åbner tidligere på hverdage.

Nærmeste anden pakkeshop er Daniel Electronic, cirka 10 m væk.

Ofte stillede spørgsmål

Har Daniel Electronics, STEIRER STRAßE 2 åbent lørdag?

Nej, lørdag er der lukket.

Har Daniel Electronics, STEIRER STRAßE 2 åbent søndag?

Nej, søndag er der lukket.

Hvor ligger Daniel Electronics, STEIRER STRAßE 2?

Adressen er STEIRER STRAßE 2. Brug kortet på siden til at finde vej.

Oplysninger

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder

Dette er en uafhængig guide og ikke den officielle hjemmeside for DPD.

Er noget forkert? Sig til · Kontakt