PakkeshopNova PoshtaБазалія

Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 50

вул. Центральна, 50

I dag 09:00–18:00 I dag 09:00–18:00
Rute

Åbningstider

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder.
Mandag 09:00–18:00
Tirsdag 09:00–18:00
Onsdag 09:00–18:00
Torsdag 09:00–18:00
Fredag 09:00–18:00
Lørdag 09:00–18:00
Søndag 09:00–17:00

Adresse

Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 50

вул. Центральна, 50

31220 Богданівка / KHMELNYTSKYJ

Kort fortalt

Type
Pakkeshop
Fragtfirma
Nova Poshta
Postnummer
31220

Tjenester

  • Afhentning af pakker
  • Indlevering af pakker

Andre steder i nærheden

Nova Poshta i nærheden

Andre steder i nærheden

Nova Poshta i Базалія (10)

Om området

Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 50 er en Nova Poshta-pakkeshop i Базалія, Khmelnytskyj. Adresse: вул. Центральна, 50. Postnummer: 31220.

Åbningstiderne dækker alle ugens dage, mellem kl. 09:00 og 18:00. Om lørdagen er der åbent 09:00–18:00. Der er også åbent om søndagen. Ét af de 11 steder i Базалія med kendte åbningstider åbner tidligere på hverdage.

Der er 9 steder mere fra Nova Poshta i Базалія. Der er omkring 5,1 km til centrum af Базалія.

Nærmeste anden pakkeshop er Нова пошта Пункт №1, cirka 2,8 km væk.

Ofte stillede spørgsmål

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 50 åbent lørdag?

Ja, lørdag er der åbent 09:00–18:00.

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 50 åbent søndag?

Ja, søndag er der åbent 09:00–17:00.

Hvor ligger Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 50?

Adressen er вул. Центральна, 50. Brug kortet på siden til at finde vej.

Oplysninger

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder

Dette er en uafhængig guide og ikke den officielle hjemmeside for Nova Poshta.

Er noget forkert? Sig til · Kontakt