PakkeshopNova PoshtaЛетичів

Нова пошта Пункт №1, вул. Печенюка, 2

вул. Печенюка, 2

I dag 09:00–18:00 I dag 09:00–18:00
Rute

Åbningstider

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder.
Mandag 09:00–18:00
Tirsdag 09:00–18:00
Onsdag 09:00–18:00
Torsdag 09:00–18:00
Fredag 09:00–18:00
Lørdag 09:00–18:00
Søndag 09:00–18:00

Adresse

Нова пошта Пункт №1, вул. Печенюка, 2

вул. Печенюка, 2

31542 Терлівка / KHMELNYTSKYJ

Kort fortalt

Type
Pakkeshop
Fragtfirma
Nova Poshta
Postnummer
31542

Tjenester

  • Afhentning af pakker
  • Indlevering af pakker

Andre steder i nærheden

Nova Poshta i nærheden

Andre steder i nærheden

Nova Poshta i Летичів (34)

Om området

Нова пошта Пункт №1, вул. Печенюка, 2 er en Nova Poshta-pakkeshop i Летичів, Khmelnytskyj. Du finder stedet på вул. Печенюка, 2. Postnummer: 31542.

Åbningstiderne dækker alle ugens dage, mellem kl. 09:00 og 18:00. Om lørdagen er der åbent 09:00–18:00. Der er også åbent om søndagen. 9 af de 27 steder i Летичів med kendte åbningstider åbner tidligere på hverdage.

Der er 33 steder mere fra Nova Poshta i Летичів. Der er omkring 4,5 km til centrum af Летичів.

Nærmeste anden pakkeshop er Нова пошта Пункт №1, cirka 1,8 km væk.

Ofte stillede spørgsmål

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Печенюка, 2 åbent lørdag?

Ja, lørdag er der åbent 09:00–18:00.

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Печенюка, 2 åbent søndag?

Ja, søndag er der åbent 09:00–18:00.

Hvor ligger Нова пошта Пункт №1, вул. Печенюка, 2?

Adressen er вул. Печенюка, 2. Brug kortet på siden til at finde vej.

Oplysninger

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder

Dette er en uafhængig guide og ikke den officielle hjemmeside for Nova Poshta.

Er noget forkert? Sig til · Kontakt