PakkeshopNova PoshtaЯрмолинці

Нова пошта Пункт №1, вул. Бачинського, 117

вул. Бачинського, 117

I dag 09:00–18:00 I dag 09:00–18:00
Rute

Åbningstider

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder.
Mandag 09:00–18:00
Tirsdag 09:00–18:00
Onsdag 09:00–18:00
Torsdag 09:00–18:00
Fredag 09:00–18:00
Lørdag 09:00–18:00
Søndag 09:00–18:00

Adresse

Нова пошта Пункт №1, вул. Бачинського, 117

вул. Бачинського, 117

32132 Шарівка / KHMELNYTSKYJ

Kort fortalt

Type
Pakkeshop
Fragtfirma
Nova Poshta
Postnummer
32132

Tjenester

  • Afhentning af pakker
  • Indlevering af pakker

Andre steder i nærheden

Nova Poshta i nærheden

Nova Poshta i Ярмолинці (16)

Om området

Нова пошта Пункт №1, вул. Бачинського, 117 er en Nova Poshta-pakkeshop i Ярмолинці, Khmelnytskyj. Du finder stedet på вул. Бачинського, 117. Postnummer: 32132.

Åbningstiderne dækker alle ugens dage, mellem kl. 09:00 og 18:00. Om lørdagen er der åbent 09:00–18:00. Der er også åbent om søndagen. 2 af de 14 steder i Ярмолинці med kendte åbningstider åbner tidligere på hverdage.

Der er 15 steder mere fra Nova Poshta i Ярмолинці. Der er omkring 9,3 km til centrum af Ярмолинці.

Nærmeste anden pakkeshop er Нова пошта Пункт №2, cirka 4,9 km væk.

Ofte stillede spørgsmål

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Бачинського, 117 åbent lørdag?

Ja, lørdag er der åbent 09:00–18:00.

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Бачинського, 117 åbent søndag?

Ja, søndag er der åbent 09:00–18:00.

Hvor ligger Нова пошта Пункт №1, вул. Бачинського, 117?

Adressen er вул. Бачинського, 117. Brug kortet på siden til at finde vej.

Oplysninger

Kilde: fragtfirmaets egen liste over afhentningssteder

Dette er en uafhængig guide og ikke den officielle hjemmeside for Nova Poshta.

Er noget forkert? Sig til · Kontakt