NoutopisteDPDBensheim

Multi Markt, DARMSTÄDTER STRAßE 200

DARMSTÄDTER STRAßE 200

Tänään 09:00–19:00 Tänään 09:00–19:00
Reittiohjeet

Aukioloajat

Lähde: kuljetusyhtiön julkaisema toimipisteluettelo.
Maanantai 09:00–19:00
Tiistai 09:00–19:00
Keskiviikko 09:00–19:00
Torstai 09:00–19:00
Perjantai 09:00–19:00
Lauantai 09:00–19:00
Sunnuntai Suljettu

Osoite

Multi Markt, DARMSTÄDTER STRAßE 200

DARMSTÄDTER STRAßE 200

64625 BENSHEIM / HESSEN

Lyhyesti

Tyyppi
Noutopiste
Kuljetusyhtiö
DPD
Postinumero
64625

Palvelut

  • Pakettien nouto
  • Pakettien lähetys

Muita pisteitä lähellä

DPD – lähimmät pisteet

Muut lähellä olevat pisteet

Pakettiautomaatit 1 km:n säteellä

DPD: Bensheim (10)

Tietoa alueesta

Paikkakunnalla Bensheim (Hessen) sijaitseva Multi Markt, DARMSTÄDTER STRAßE 200 on DPD-noutopiste. Se löytyy osoitteesta DARMSTÄDTER STRAßE 200. Postinumero on 64625.

Se on avoinna 6 päivänä viikossa, aikaisintaan klo 09:00 alkaen ja viimeistään klo 19:00 asti. Lauantain aukioloaika: klo 09:00–19:00. Sunnuntaisin se on suljettu. Arkisin tätä aiemmin avautuu 27 niistä 40 paikkakunnan pisteestä, joiden aukioloajat tiedetään.

Tämän lisäksi paikkakunnalla Bensheim on 9 DPD-pistettä. Tämä piste sijaitsee noin 2,2 km päässä keskustasta.

Lähin samanlainen vaihtoehto on Multi Markt, noin 10 m päässä. Muuntyyppiset pisteet lähellä: postikonttori Postamt Auerbach, 160 m päässä, pakettiautomaatti DHL Packstation 171, 480 m päässä ja kuriiriyhtiön toimipiste Hermes Kuriiriyhtiön toimipiste Bensheim, 640 m päässä. Kilometrin säteellä on vielä 6 pakettiautomaattia.

Usein kysyttyä

Onko Multi Markt, DARMSTÄDTER STRAßE 200 avoinna lauantaina?

Kyllä, lauantaina se on avoinna 09:00–19:00.

Onko Multi Markt, DARMSTÄDTER STRAßE 200 avoinna sunnuntaina?

Ei, sunnuntaina se on suljettu.

Missä Multi Markt, DARMSTÄDTER STRAßE 200 sijaitsee?

Osoite on DARMSTÄDTER STRAßE 200. Sivun kartta näyttää reitin perille.

Tiedot

Lähde: kuljetusyhtiön julkaisema toimipisteluettelo

Tämä on riippumaton opas eikä DPD-yhtiön virallinen verkkosivusto.

Virhe tiedoissa? Kerro meille · Yhteystiedot