Poštanski uredDHLPasing

DHL Poštanski ured, Bauseweinallee

Bauseweinallee 2a, 81247 München

Danas 09:00–12:30, 14:00–18:00 Danas 09:00–12:30, 14:00–18:00
Upute Nazovi

Radno vrijeme

Izvor: OpenStreetMap (node 70924276) · Zapis posljednji put uređen 16. svibnja 2026..
Ponedjeljak 09:00–12:3014:00–18:00 pauza za ručak 12:30–14:00
Utorak 09:00–12:3014:00–18:00 pauza za ručak 12:30–14:00
Srijeda 09:00–12:3014:00–18:00 pauza za ručak 12:30–14:00
Četvrtak 09:00–12:3014:00–18:00 pauza za ručak 12:30–14:00
Petak 09:00–12:3014:00–18:00 pauza za ručak 12:30–14:00
Subota 09:00–12:30
Nedjelja Zatvoreno

Adresa

DHL Poštanski ured, Bauseweinallee

Bauseweinallee 2a

81247 München / BAVARSKA

Ukratko

Vrsta
Poštanski ured
Dostavna služba
DHL
Upravlja
Deutsche Post
Telefon
+49 228 4333112
Web stranica
deutschepost.de
Poštanski broj
81247
Pristupačnost
Pristupačno invalidskim kolicima

Usluge

  • Preuzimanje paketa
  • Slanje paketa
  • Pisma
  • Marke
  • Plaćanje karticom
  • Plaćanje gotovinom

Ostale lokacije u blizini

Najbliže lokacije: DHL

Ostale lokacije u blizini

Paketomati u krugu od 1 km

DHL – Pasing (57)

O ovom području

DHL Poštanski ured, Bauseweinallee – poštanski ured, Pasing, Bavarska. Adresa: Bauseweinallee 2a, 81247 München.

Radi 6 dana u tjednu, najranije od 09:00, a najkasnije do 18:00. Subota: 09:00–12:30. Nedjeljom ne radi. Podnevna pauza: 12:30–14:00. Od lokacija s poznatim radnim vremenom u mjestu Pasing (86) radnim danom ranije otvara 48.

DHL u mjestu Pasing ima još 56 lokacija. Do središta mjesta Pasing ima oko 3 km.

Najbliža alternativa iste vrste je Deutsche Post Filiale München 65, udaljena oko 10 m. Druge vrste usluga u blizini: paketna točka Mondial Relay – Sidar Kiosk, 140 m, kurirska poslovnica Kyriakopoulos Georgios Transport, 140 m i paketomat Amazon Hub Locker, 710 m. U krugu od jednog kilometra nalaze se još 3 paketomata.

Prije dolaska možete nazvati; broj je na ovoj stranici. Ulaz je označen kao pristupačan invalidskim kolicima.

Česta pitanja

Radi li DHL Poštanski ured, Bauseweinallee u subotu?

Da, u subotu radi 09:00–12:30.

Radi li DHL Poštanski ured, Bauseweinallee u nedjelju?

Ne, u nedjelju ne radi.

Na koji se broj telefona javlja DHL Poštanski ured, Bauseweinallee?

Upisani broj telefona je +49 228 4333112.

Gdje se nalazi DHL Poštanski ured, Bauseweinallee?

Adresa je Bauseweinallee 2a, 81247 München. Karta na ovoj stranici pokazuje put.

Zapis

Izvor: OpenStreetMap (node 70924276) · Zapis posljednji put uređen 16. svibnja 2026.

Ovo je neovisni vodič, a ne službena stranica tvrtke DHL.

Netočan podatak? Javite nam · Uredi na OpenStreetMapu · Kontakt