Poštanski uredMagyar PostaCsór

Posta, Csór

Fő tér 10, 8041 Csór

Danas 07:30–12:00, 12:30–15:30 Danas 07:30–12:00, 12:30–15:30
Upute Nazovi

Radno vrijeme

Izvor: OpenStreetMap (node 2287948560) · Zapis posljednji put uređen 16. studenoga 2023..
Ponedjeljak 07:30–12:0012:30–15:30 pauza za ručak 12:00–12:30
Utorak 07:30–12:0012:30–15:30 pauza za ručak 12:00–12:30
Srijeda 07:30–12:0012:30–15:30 pauza za ručak 12:00–12:30
Četvrtak 07:30–12:0012:30–15:30 pauza za ručak 12:00–12:30
Petak 07:30–12:0012:30–15:30 pauza za ručak 12:00–12:30
Subota Zatvoreno
Nedjelja Zatvoreno

Adresa

Posta, Csór

Fő tér 10

8041 Csór / FEJÉR

Ukratko

Vrsta
Poštanski ured
Dostavna služba
Magyar Posta
Telefon
+36 1 767 8200
Web stranica
posta.hu
E-pošta
ugyfelszolgalat@posta.hu
Poštanski broj
8041

Usluge

  • Preuzimanje paketa
  • Slanje paketa
  • Plaćanje gotovinom

Ostale lokacije u blizini

Paketomati u krugu od 1 km

Sve lokacije: Csór (2)

O ovom području

Posta, Csór – poštanski ured Magyar Posta, Csór, Fejér. Adresa: Fő tér 10, 8041 Csór.

Radi 5 dana u tjednu, najranije od 07:30, a najkasnije do 15:30. Vikendom ne radi. Podnevna pauza: 12:00–12:30.

Do središta mjesta Csór ima oko 160 m.

Druge vrste usluga u blizini: paketomat FOXPOST Z-BOX Csór Posta, 10 m. U krugu od jednog kilometra nalazi se još jedan paketomat.

Prije dolaska možete nazvati; broj je na ovoj stranici.

Česta pitanja

Radi li Posta, Csór u subotu?

Ne, u subotu ne radi.

Radi li Posta, Csór u nedjelju?

Ne, u nedjelju ne radi.

Na koji se broj telefona javlja Posta, Csór?

Upisani broj telefona je +36 1 767 8200.

Gdje se nalazi Posta, Csór?

Adresa je Fő tér 10, 8041 Csór. Karta na ovoj stranici pokazuje put.

Zapis

Izvor: OpenStreetMap (node 2287948560) · Zapis posljednji put uređen 16. studenoga 2023.

Ovo je neovisni vodič, a ne službena stranica tvrtke Magyar Posta.

Netočan podatak? Javite nam · Uredi na OpenStreetMapu · Kontakt