HentestedPostNordToftlund

Shell Toftlund, Vestergade 25, 6520 Toftlund

Vestergade 25, 6520 Toftlund

I dag 08:00–20:00 I dag 08:00–20:00
Veibeskrivelse

Åpningstider

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder.
Mandag 08:00–20:00
Tirsdag 08:00–20:00
Onsdag 08:00–20:00
Torsdag 08:00–20:00
Fredag 08:00–20:00
Lørdag 08:00–20:00
Søndag 08:00–20:00

Adresse

Shell Toftlund, Vestergade 25, 6520 Toftlund

Vestergade 25, 6520 Toftlund

6520 Toftlund / SYDDANMARK

Kort oppsummert

Type
Hentested
Transportør
PostNord
Postnummer
6520

Tjenester

  • Henting av pakker

Andre steder i nærheten

PostNord i nærheten

Andre punkter i nærheten

PostNord i Toftlund (4)

Om området

Shell Toftlund, Vestergade 25, 6520 Toftlund er et PostNord-hentested i Toftlund, Syddanmark. Adresse: Vestergade 25, 6520 Toftlund.

Åpningstidene dekker alle ukens dager, mellom kl. 08:00 og 20:00. På lørdager er det åpent 08:00–20:00. Det er også åpent på søndag. 6 av de 12 stedene i Toftlund med kjente åpningstider åpner tidligere på hverdager.

Det finnes 3 steder til fra PostNord i Toftlund. Det er rundt 780 m til sentrum av Toftlund.

Nærmeste andre hentested er Shell Toftlund, omtrent 10 m unna.

Ofte stilte spørsmål

Har Shell Toftlund, Vestergade 25, 6520 Toftlund åpent på lørdag?

Ja, på lørdag er det åpent 08:00–20:00.

Har Shell Toftlund, Vestergade 25, 6520 Toftlund åpent på søndag?

Ja, på søndag er det åpent 08:00–20:00.

Hvor ligger Shell Toftlund, Vestergade 25, 6520 Toftlund?

Adressen er Vestergade 25, 6520 Toftlund. Kartet på siden viser veien dit.

Opplysninger

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder

Dette er en uavhengig guide og ikke det offisielle nettstedet til PostNord.

Noe feil? Si fra · Kontakt