HentestedNova PoshtaЛетичів

Нова пошта Пункт №1, пров. Центральний, 2/1

пров. Центральний, 2/1

I dag 09:00–18:00 I dag 09:00–18:00
Veibeskrivelse

Åpningstider

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder.
Mandag 09:00–18:00
Tirsdag 09:00–18:00
Onsdag 09:00–18:00
Torsdag 09:00–18:00
Fredag 09:00–18:00
Lørdag 09:00–18:00
Søndag 09:00–17:00

Adresse

Нова пошта Пункт №1, пров. Центральний, 2/1

пров. Центральний, 2/1

31500 Рудня / KHMELNYTSKYJ

Kort oppsummert

Type
Hentested
Transportør
Nova Poshta
Postnummer
31500

Tjenester

  • Henting av pakker
  • Innlevering av pakker

Andre steder i nærheten

Nova Poshta i nærheten

Andre punkter i nærheten

Nova Poshta i Летичів (34)

Om området

Нова пошта Пункт №1, пров. Центральний, 2/1 er et Nova Poshta-hentested i Летичів, Khmelnytskyj. Adressen er пров. Центральний, 2/1. Postnummer: 31500.

Åpningstidene dekker alle ukens dager, mellom kl. 09:00 og 18:00. På lørdager er det åpent 09:00–18:00. Det er også åpent på søndag. 9 av de 27 stedene i Летичів med kjente åpningstider åpner tidligere på hverdager.

Det finnes 33 steder til fra Nova Poshta i Летичів. Det er rundt 4,3 km til sentrum av Летичів.

Nærmeste andre hentested er Нова пошта Пункт №1, omtrent 1,9 km unna.

Ofte stilte spørsmål

Har Нова пошта Пункт №1, пров. Центральний, 2/1 åpent på lørdag?

Ja, på lørdag er det åpent 09:00–18:00.

Har Нова пошта Пункт №1, пров. Центральний, 2/1 åpent på søndag?

Ja, på søndag er det åpent 09:00–17:00.

Hvor ligger Нова пошта Пункт №1, пров. Центральний, 2/1?

Adressen er пров. Центральний, 2/1. Kartet på siden viser veien dit.

Opplysninger

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder

Dette er en uavhengig guide og ikke det offisielle nettstedet til Nova Poshta.

Noe feil? Si fra · Kontakt