HentestedNova PoshtaСлавута

Нова пошта Пункт №1, вул. Михайлова, 4а

вул. Михайлова, 4а

I dag 09:00–19:00 I dag 09:00–19:00
Veibeskrivelse

Åpningstider

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder.
Mandag 09:00–19:00
Tirsdag 09:00–19:00
Onsdag 09:00–19:00
Torsdag 09:00–18:00
Fredag 09:00–19:00
Lørdag 09:00–17:00
Søndag 10:00–18:00

Adresse

Нова пошта Пункт №1, вул. Михайлова, 4а

вул. Михайлова, 4а

30097 Ташки / KHMELNYTSKYJ

Kort oppsummert

Type
Hentested
Transportør
Nova Poshta
Postnummer
30097

Tjenester

  • Henting av pakker
  • Innlevering av pakker

Andre steder i nærheten

Nova Poshta i nærheten

Nova Poshta i Славута (23)

Om området

Нова пошта Пункт №1, вул. Михайлова, 4а er et Nova Poshta-hentested i Славута, Khmelnytskyj. Du finner stedet på adressen вул. Михайлова, 4а. Postnummer: 30097.

Åpningstidene dekker alle ukens dager, mellom kl. 09:00 og 19:00. På lørdager er det åpent 09:00–17:00. Det er også åpent på søndag. 6 av de 13 stedene i Славута med kjente åpningstider åpner tidligere på hverdager.

Det finnes 22 steder til fra Nova Poshta i Славута. Det er rundt 5,2 km til sentrum av Славута.

Nærmeste andre hentested er Нова пошта Пункт №1, omtrent 3,4 km unna.

Ofte stilte spørsmål

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Михайлова, 4а åpent på lørdag?

Ja, på lørdag er det åpent 09:00–17:00.

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Михайлова, 4а åpent på søndag?

Ja, på søndag er det åpent 10:00–18:00.

Hvor ligger Нова пошта Пункт №1, вул. Михайлова, 4а?

Adressen er вул. Михайлова, 4а. Kartet på siden viser veien dit.

Opplysninger

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder

Dette er en uavhengig guide og ikke det offisielle nettstedet til Nova Poshta.

Noe feil? Si fra · Kontakt