HentestedNova PoshtaГольма

Нова пошта Пункт №1, вул. Кудрявцева, 50

вул. Кудрявцева, 50

I dag 08:00–19:00 I dag 08:00–19:00
Veibeskrivelse

Åpningstider

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder.
Mandag 08:00–19:00
Tirsdag 08:00–19:00
Onsdag 08:00–19:00
Torsdag 08:00–19:00
Fredag 08:00–19:00
Lørdag 08:00–19:00
Søndag 08:00–17:00

Adresse

Нова пошта Пункт №1, вул. Кудрявцева, 50

вул. Кудрявцева, 50

66133 Плоске / ODESA

Kort oppsummert

Type
Hentested
Transportør
Nova Poshta
Postnummer
66133

Tjenester

  • Henting av pakker
  • Innlevering av pakker

Andre steder i nærheten

Nova Poshta i nærheten

Nova Poshta i Гольма (4)

Om området

Нова пошта Пункт №1, вул. Кудрявцева, 50 er et Nova Poshta-hentested i Гольма, Odesa. Du finner stedet på adressen вул. Кудрявцева, 50. Postnummer: 66133.

Åpningstidene dekker alle ukens dager, mellom kl. 08:00 og 19:00. På lørdager er det åpent 08:00–19:00. Det er også åpent på søndag. Ingen andre steder i Гольма med kjente åpningstider åpner tidligere på hverdager.

Det finnes 3 steder til fra Nova Poshta i Гольма. Det er rundt 7,8 km til sentrum av Гольма.

Nærmeste andre hentested er Нова пошта Пункт №1, omtrent 4,9 km unna.

Ofte stilte spørsmål

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Кудрявцева, 50 åpent på lørdag?

Ja, på lørdag er det åpent 08:00–19:00.

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Кудрявцева, 50 åpent på søndag?

Ja, på søndag er det åpent 08:00–17:00.

Hvor ligger Нова пошта Пункт №1, вул. Кудрявцева, 50?

Adressen er вул. Кудрявцева, 50. Kartet på siden viser veien dit.

Opplysninger

Kilde: transportselskapets egen liste over hentesteder

Dette er en uavhengig guide og ikke det offisielle nettstedet til Nova Poshta.

Noe feil? Si fra · Kontakt