Punct de ridicareNova PoshtaБілогородка

Нова пошта Пункт №1, вул. Бойцуна, 26

вул. Бойцуна, 26

Astăzi 10:00–17:00 Astăzi 10:00–17:00
Traseu

Program

Sursă: lista de puncte publicată de curier.
Luni 10:00–17:00
Marți 10:00–17:00
Miercuri 10:00–17:00
Joi 10:00–17:00
Vineri 10:00–17:00
Sâmbătă 10:00–17:00
Duminică 09:00–17:00

Adresă

Нова пошта Пункт №1, вул. Бойцуна, 26

вул. Бойцуна, 26

30620 Поляхова / REGIUNEA HMELNÎȚKÎI

Pe scurt

Tip
Punct de ridicare
Curier
Nova Poshta
Cod poștal
30620

Servicii

  • Ridicare colete
  • Predare colete

Alte locații în apropiere

Cele mai apropiate puncte: Nova Poshta

Alte puncte din apropiere

Nova Poshta în Білогородка (11)

Despre această zonă

Acest punct de ridicare Nova Poshta din Білогородка, Regiunea Hmelnîțkîi, apare în listă ca Нова пошта Пункт №1, вул. Бойцуна, 26. Adresa: вул. Бойцуна, 26. Codul poștal este 30620.

Este deschis în fiecare zi, cel mai devreme de la 09:00 și cel mai târziu până la 17:00. Program de sâmbătă: 10:00–17:00. Este deschis și duminica. Dintre cele 11 locații din Білогородка cu program cunoscut, 10 se deschid mai devreme în zilele lucrătoare.

Nova Poshta mai are 10 locații în Білогородка. Până în centrul localității Білогородка sunt cam 12 km.

Cea mai apropiată alternativă de același tip este Нова пошта Пункт №1, la circa 3,1 km.

Întrebări frecvente

Este Нова пошта Пункт №1, вул. Бойцуна, 26 deschis sâmbătă?

Da, sâmbătă are program 10:00–17:00.

Este Нова пошта Пункт №1, вул. Бойцуна, 26 deschis duminică?

Da, duminică are program 09:00–17:00.

Unde se află Нова пошта Пункт №1, вул. Бойцуна, 26?

Adresa este вул. Бойцуна, 26. Harta de pe această pagină vă arată drumul.

Fișă

Sursă: lista de puncte publicată de curier

Acesta este un ghid independent, nu site-ul oficial Nova Poshta.

Date greșite? Spuneți-ne · Contact