Punct de ridicareNova PoshtaМаків

Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 57 А

вул. Центральна, 57 А

Astăzi 10:00–18:00 Astăzi 10:00–18:00
Traseu

Program

Sursă: lista de puncte publicată de curier.
Luni 09:00–19:00
Marți 09:00–19:00
Miercuri 09:00–19:00
Joi 09:00–19:00
Vineri 09:00–19:00
Sâmbătă 10:00–18:00
Duminică 10:00–18:00

Adresă

Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 57 А

вул. Центральна, 57 А

32446 Слобідка-Балинська / REGIUNEA HMELNÎȚKÎI

Pe scurt

Tip
Punct de ridicare
Curier
Nova Poshta
Cod poștal
32446

Servicii

  • Ridicare colete
  • Predare colete

Alte locații în apropiere

Cele mai apropiate puncte: Nova Poshta

Nova Poshta în Маків (11)

Despre această zonă

Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 57 А este un punct de ridicare Nova Poshta din Маків, Regiunea Hmelnîțkîi. Se află la вул. Центральна, 57 А. Cod poștal: 32446.

Programul acoperă în fiecare zi, între 09:00 și 19:00. Sâmbăta are program între 10:00 și 18:00. Este deschis și duminica. Nicio altă locație din Маків cu program cunoscut nu se deschide mai devreme în zilele lucrătoare.

În Маків mai există 10 locații Nova Poshta. Se află la aproximativ 7,5 km de centrul localității Маків.

Cel mai apropiat alt punct de ridicare este Нова пошта Пункт №1, la aproximativ 2,4 km.

Întrebări frecvente

Este Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 57 А deschis sâmbătă?

Da, sâmbătă are program 10:00–18:00.

Este Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 57 А deschis duminică?

Da, duminică are program 10:00–18:00.

Unde se află Нова пошта Пункт №1, вул. Центральна, 57 А?

Adresa este вул. Центральна, 57 А. Harta de pe această pagină vă arată drumul.

Fișă

Sursă: lista de puncte publicată de curier

Acesta este un ghid independent, nu site-ul oficial Nova Poshta.

Date greșite? Spuneți-ne · Contact