OmbudNova PoshtaПлотича

Нова пошта Пункт №1, вул. Долішня, 36

вул. Долішня, 36

I dag 09:00–19:00 I dag 09:00–19:00
Vägbeskrivning

Öppettider

Källa: paketbolagets egen ombudslista.
Måndag 09:00–19:00
Tisdag 09:00–19:00
Onsdag 09:00–19:00
Torsdag 09:00–19:00
Fredag 09:00–19:00
Lördag 09:00–18:00
Söndag 09:00–18:00

Adress

Нова пошта Пункт №1, вул. Долішня, 36

вул. Долішня, 36

47266 Курівці / TERNOPIL

I korthet

Typ
Ombud
Paketbolag
Nova Poshta
Postnummer
47266

Tjänster

  • Utlämning av paket
  • Inlämning av paket

Fler ställen i närheten

Nova Poshta i närheten

Andra ställen i närheten

Nova Poshta i Плотича (14)

Om området

Нова пошта Пункт №1, вул. Долішня, 36 är ett Nova Poshta-paketombud i Плотича, Ternopil. Adress: вул. Долішня, 36. Postnummer: 47266.

Öppettiderna gäller alla dagar i veckan, mellan 09:00 och 19:00. På lördagar är det öppet 09:00–18:00. Även på söndagar är det öppet. 3 av de 12 ställena i Плотича med kända öppettider öppnar tidigare på vardagar.

I Плотича finns 13 ställen till från Nova Poshta. Det ligger ungefär 5,8 km från centrum av Плотича.

Närmaste andra paketombud är Meest ПОШТА Міні-відділення №11821 – магазин Роксолана, на касі, ungefär 4,1 km härifrån.

Vanliga frågor

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Долішня, 36 öppet på lördag?

Ja, på lördag är det öppet 09:00–18:00.

Har Нова пошта Пункт №1, вул. Долішня, 36 öppet på söndag?

Ja, på söndag är det öppet 09:00–18:00.

Var ligger Нова пошта Пункт №1, вул. Долішня, 36?

Adressen är вул. Долішня, 36. Kartan på sidan visar vägen dit.

Uppgifter

Källa: paketbolagets egen ombudslista

Det här är en oberoende guide och inte den officiella webbplatsen för Nova Poshta.

Något fel? Säg till · Kontakt