Пункт видачіPostNordOdder

Q8 Odder, Banegårdsgade 21, 8300 Odder

Banegårdsgade 21, 8300 Odder

Сьогодні 06:00–23:00 Сьогодні 06:00–23:00
Маршрут

Графік роботи

Джерело: опублікований перевізником список відділень.
Понеділок 06:00–23:00
Вівторок 06:00–23:00
Середа 06:00–23:00
Четвер 06:00–23:00
Пʼятниця 06:00–23:00
Субота 07:00–23:00
Неділя 07:00–23:00

Адреса

Q8 Odder, Banegårdsgade 21, 8300 Odder

Banegårdsgade 21, 8300 Odder

8300 Odder / ЦЕНТРАЛЬНА ЮТЛАНДІЯ

Коротко

Тип
Пункт видачі
Перевізник
PostNord
Індекс
8300

Послуги

  • Видача посилок

Інші пункти поруч

Найближчі пункти: PostNord

Інші пункти поруч

Поштомати в радіусі 1 км

PostNord — Odder (12)

Докладно

Q8 Odder, Banegårdsgade 21, 8300 Odder: пункт видачі (PostNord), Odder (Центральна Ютландія). Точна адреса — Banegårdsgade 21, 8300 Odder.

Години роботи: щодня, у проміжку з 06:00 до 23:00. У суботу — 07:00–23:00. Неділя — теж робочий день. З 22 пунктів цього населеного пункту з відомим графіком жоден не відчиняється в будні раніше.

Ще 11 пунктів PostNord — у цьому ж населеному пункті. До центру — близько 420 м.

Такий самий пункт поблизу — Q8 Odder (10 м). Поруч є й пункти інших типів: поштомат NÆRBOKS COOP365 ODDER - KRÆVER POS (140 м) і відділення служби доставки Dh-odder (410 м). У радіусі кілометра — ще 16 пунктів, з них 4 поштомати.

Часті запитання

Чи працює Q8 Odder, Banegårdsgade 21, 8300 Odder у суботу?

Так, у суботу працює 07:00–23:00.

Чи працює Q8 Odder, Banegårdsgade 21, 8300 Odder у неділю?

Так, у неділю працює 07:00–23:00.

Де розташовано Q8 Odder, Banegårdsgade 21, 8300 Odder?

Адреса: Banegårdsgade 21, 8300 Odder. Маршрут можна прокласти за мапою на цій сторінці.

Запис

Джерело: опублікований перевізником список відділень

Це незалежний довідник, а не офіційний сайт PostNord.

Помилка в даних? Напишіть нам · Контакти